EK .pl
Moda
 
Nie masz jeszcze konta?  Zarejestruj się Zaloguj się  
 
 
Plotki   
Lifestyle   
Moda   
Uroda   
Psychologia   
Kuchnia   
Zdrowie   
Miejsca   
Kultura   
Domowe sposoby   
eKo   
Humor
 
Bloggerki  Rękodzieło
 
Moda Wtorek 18.09.2012
 
Nowa kolekcja Centro!
autor: KC
Nowa kolekcja Centro!
14 września Centro zaprezentowało najnowszą kolekcję obuwia zaprojektowanego przez Natalię Vodianovą.
W ostatni piątek podczas „Centro VIP Grand Openingu” w C.H. Wola Park w Warszawie zaprezentowana została główna linia kolekcji „Natalia Vodianova i Centro”.

Najnowsze buty przyciągnęły uwagę polskich gwiazd. W gali otwarcia udział wzięły Aleksandra Mikołajczyk, Katarzyna Cichopek, Julia Pietrucha i Agnieszka Sienkiewicz, które jako pierwsze mogły przymierzyć i zakupić wybrane modele.

Event wzbudził także zainteresowanie blogerek modowych. Podczas „Centro VIP Grand Openingu” zarówno z najnowszą kolekcją, jak i z pozostałymi modelami obuwia, zapoznawały się Kasia i Magda z quintessenceofbeauty.pl, Natalia z glamourina.pl, Agnieszka z agnieszka-pinkdog.blogspot.pl oraz Anna z annaonopiuk.blogspot.pl.

Przy tworzeniu najnowszej kolekcji, od 15 września dostępnej we wszystkich salonach w Polsce, pomagała Natalia Vodianova – światowej klasy modelka. Projekty butów były opracowywane przez kilka miesięcy. Natalia osobiście poprowadziła proces twórczy.

Swoją decyzję o współpracy z Centro przy tworzeniu butów Natalia komentuje następująco – Chcę, aby każda dziewczyna, tworząc nowe stylizacje dla samej siebie, mogła cieszyć się prawdziwie stylowymi i pięknymi butami. Wraz z marką Centro chcę dać wszystkim dziewczynom szansę poczucia się jak księżniczka, wspaniale i niepowtarzalnie.

Unikalna kolekcja butów „Natalia Vodianova i Centro” to również projekt charytatywny. Część zysku ze sprzedaży nowej kolekcji zostanie przekazana na rzecz fundacji charytatywnej modelki „The Naked Hearts”. Dzięki temu każdy klient Centro będzie miał możliwość wspierania akcji.
 
 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]
 
 
Liczba komentarzy: 0
0


Treść komentarza
Podpis
Email
Akceptuję wszystkie postanowienia regulaminu.
 


Brak komentarzy
 
 
- Stój! Nie wchodź na to! - Czemu?
- Stój! Nie wchodź na to! - Czemu? - Bo mama zawsze płacze gdy to robi.

- Bo mama zawsze płacze gdy to robi.
Kot ek.pl


Ostatnio dodane artykuły
 
Popularne artykuły
KONKURSY
2013-10-14
Konkurs JewelCandle
JewelCandle to piękne, zapachowe świece z srebrnymi kolczykami i pierścionkami o wartość od 40 do 1000 zł. Doskonałe na prezent, a nawet... oświadczyny ;) Zgarnij jedną z nich!
 
czytaj więcej
Lifestyle
2012-08-14
Jak odświeżyć związek?
W każdym związku, prędzej czy później, przychodzi czas na nudę. Pojawia się coraz więcej sprzeczek. Nie jest już tak wspaniale i przyjemnie, jak na początku znajomości. Czy w Twoim związku również powiało nudą? Zaczyna w nim czegoś brakować? Wszystko staje się przewidywalne i monotonne, brak w nim nowości?
 
czytaj więcej
Konkurs - Każda z nas ma w sobie to coś
2012-10-02
Me, myself and I
 
czytaj więcej
Konkurs - Każda z nas ma w sobie to coś
2012-09-19
Letnia stylizaja
 
czytaj więcej
KONKURSY
2013-09-16
KONKURS - Sylwester z babeczką Dan Cake
Drogie Czytelniczki i Czytelnicy! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie "Sylwester z babeczką Dan Cake"! Do wygrania paczki świątecznych słodkości!
 
czytaj więcej
 komentarzy: 22
 komentarzy: 13
 komentarzy: 13
 komentarzy: 12 11 
 komentarzy: 12
Polityka prywatności   Regulamin   Kontakt   Reklama
© 2012 eK.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone