EK .pl
Moda
 
 
Plotki   
Lifestyle   
Moda   
Uroda   
Psychologia   
Kuchnia   
Zdrowie   
Miejsca   
Kultura   
Domowe sposoby   
eKo   
 
Bloggerki  Rękodzieło
 
Moda Wtorek 18.09.2012
 
Nowa kolekcja Centro!
autor: KC
Nowa kolekcja Centro!
14 września Centro zaprezentowało najnowszą kolekcję obuwia zaprojektowanego przez Natalię Vodianovą.
W ostatni piątek podczas „Centro VIP Grand Openingu” w C.H. Wola Park w Warszawie zaprezentowana została główna linia kolekcji „Natalia Vodianova i Centro”.

Najnowsze buty przyciągnęły uwagę polskich gwiazd. W gali otwarcia udział wzięły Aleksandra Mikołajczyk, Katarzyna Cichopek, Julia Pietrucha i Agnieszka Sienkiewicz, które jako pierwsze mogły przymierzyć i zakupić wybrane modele.

Event wzbudził także zainteresowanie blogerek modowych. Podczas „Centro VIP Grand Openingu” zarówno z najnowszą kolekcją, jak i z pozostałymi modelami obuwia, zapoznawały się Kasia i Magda z quintessenceofbeauty.pl, Natalia z glamourina.pl, Agnieszka z agnieszka-pinkdog.blogspot.pl oraz Anna z annaonopiuk.blogspot.pl.

Przy tworzeniu najnowszej kolekcji, od 15 września dostępnej we wszystkich salonach w Polsce, pomagała Natalia Vodianova – światowej klasy modelka. Projekty butów były opracowywane przez kilka miesięcy. Natalia osobiście poprowadziła proces twórczy.

Swoją decyzję o współpracy z Centro przy tworzeniu butów Natalia komentuje następująco – Chcę, aby każda dziewczyna, tworząc nowe stylizacje dla samej siebie, mogła cieszyć się prawdziwie stylowymi i pięknymi butami. Wraz z marką Centro chcę dać wszystkim dziewczynom szansę poczucia się jak księżniczka, wspaniale i niepowtarzalnie.

Unikalna kolekcja butów „Natalia Vodianova i Centro” to również projekt charytatywny. Część zysku ze sprzedaży nowej kolekcji zostanie przekazana na rzecz fundacji charytatywnej modelki „The Naked Hearts”. Dzięki temu każdy klient Centro będzie miał możliwość wspierania akcji.
 
 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]
 
 
 
 
Kot ek.pl


Ostatnio dodane artykuły
 
Popularne artykuły
KONKURSY
2013-10-14
Konkurs JewelCandle
JewelCandle to piękne, zapachowe świece z srebrnymi kolczykami i pierścionkami o wartość od 40 do 1000 zł. Doskonałe na prezent, a nawet... oświadczyny ;) Zgarnij jedną z nich!
 
czytaj więcej
Lifestyle
2012-08-14
Jak odświeżyć związek?
W każdym związku, prędzej czy później, przychodzi czas na nudę. Pojawia się coraz więcej sprzeczek. Nie jest już tak wspaniale i przyjemnie, jak na początku znajomości. Czy w Twoim związku również powiało nudą? Zaczyna w nim czegoś brakować? Wszystko staje się przewidywalne i monotonne, brak w nim nowości?
 
czytaj więcej
Konkurs - Każda z nas ma w sobie to coś
2012-10-02
Me, myself and I
 
czytaj więcej
KONKURSY
2013-09-16
KONKURS - Sylwester z babeczką Dan Cake
Drogie Czytelniczki i Czytelnicy! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie "Sylwester z babeczką Dan Cake"! Do wygrania paczki świątecznych słodkości!
 
czytaj więcej
Konkurs - Każda z nas ma w sobie to coś
2012-09-19
Letnia stylizaja
 
czytaj więcej
Polityka prywatności   Regulamin   Kontakt   Reklama
© 2012 eK.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone